سرکار خانم نفیسه مسعودی بختیاری، احراز مقام کشوری و راهیابی به تیم ملی جودوی کشور را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم. این جایگاه والا و ارزشمند ورزشی  مبارکتان باد.

     سرکار خانم نفیسه مسعودی، عضو تیم جودوی رده جوانان اصفهان با قدرت و رشادت کامل در مسابقات کشوری بر حریفان خود پیروز و ضمن کسب مقام کشوری به عضویت تیم ملی جودوی کشور نائل گردیدند.

      دختر قهرمان تبار بختیاری علاوه بر کمر بند مشکی، رتبه دان 1 را نیز احراز نموده اند. خانم نفیسه مسعودی در کنار تمرینات ورزشی  و نگاه به امیدوارانه به احراز مقام های برون مرزی و قاره ای و جهانی، به مربی گری نیز اشتغال دارند و شاگردانی را در رشته جودو تعلیم می دهند.

     ضمن تبریک و تهنیت به ورزشکار قهرمان، سرکار خانم نفیسه مسعودی و پدر گرامی ایشان جناب آقای رستم مسعودی و مادر و خاندان محترم و بزرگ مسعودی، آرزوی بهروزی و پیروزی و سربلندی هر چه بیشتر ایشان را از خداوند متعال خواستارم.  

     جوانان برومند و شایسته و قهرمان مایه مباهات و افتخار تبار و فامیل هستند؛ به وجود جوانان ورزشکار و قهرمان وطن و تبار خویش هم چون نفیسه های پیروز و قهرمان می بالیم و افتخار می کنیم. امید که در آینده قهرمانی برون مرزی ایشان را جشن بگیریم و نام قهرمانمان را با رتبه ای آسیایی و جهانی در این وبلاگ درج  و مشاهده نمائیم. انشااله